Janno Trump on Eesti üks hinnatumaid noorema generatsiooni bassiste, eelkõige tegev jazzmuusikuna, kuid mänginud ja plaate salvestanud ka väga erinevate pop- ja rockartistidega. Ta on kirjutanud muusikat nii väiksematele jazzansamblitele kui bigbändile, olnud mitmete suurte muusikaprojektide kunstiline juht  ning on eestvedajaks kollektiividele JT Conception ja Janno Trump Clarity Ensemble.

Tänu oma muusikutest vanematele on Janno pillimängu ja muusikaga olnud seotud kogu oma teadliku elu. Ta on lõpetanud Tallinna G. Otsa nimelise Muusikakooli ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning täiendanud end ka Amsterdami Konservatooriumis. 2017.a auhinnati Janno Noore Jazzitalendi auhinnaga ning 2019.a valiti tema bänd JT Conception Aasta Jazzansambliks.

Muusikat on Janno komponeerinud eelkõige oma ansamblitele JT Conception ja Janno Trump Clarity Ensemble, kuid bassimänguga toetab hetkel aktiivselt ka paljude teiste artistide ja bändide tegemisi, nagu nt Karl-Erik Taukar Big Band, Reket & Tafenau, Sofia Rubina Band, Linda Kanter Quartet, Maarja Aarma MA, Marianne Leibur Trio, Late’s 5, The Swingin’ Sisters & Band jpt.

Eesti jazzi edendab Janno lisaks muusikalisele tegevusele ka organisatoorse poole pealt - alates 2021. aastast tegutseb ta Eesti mainekaima jazziklubi Philly Joe’s Tallinn programmijuhina.